Siilin Ratsastajat ry 14.4.2019
EQUIPE tietojärjestelmä: Viimeisin lähtölista 12.4.2019 lk. 17:25
Luokka 2 - Koulu Helppo B FEI lasten esiohjelma A 2014
Luokka 4 - Koulu Helppo A kenttäkilpailuohjelma n:o 6 2000/2009
Luokka 6 - Koulu Vaativa B:0 2009
Luokka 5 - Koulu Helppo A FEI lasten joukkueohjelma (2016)
Luokka 3 - Koulu Helppo B FEI lasten esiohjelma B 2014 Kategoria 1
Luokka 1 - Koulu Helppo B:3 2009

Luokka 2 - Koulu Helppo B FEI lasten esiohjelma A 2014 Alustava
Siilin Ratsastajat Ry:n 2-tason koulukilpailut 14.4.2019
Itä-Suomen aluehallimestaruus 2019
Nuorten hevosten aluemestaruus
11 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Eeva Jauhiainen
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaSeuraSukuHevosnro
1Emmi VäisänenJugi Carrus
08:00Kuopion Ratsastajat ryJean Baptiste Carrus 165 - Donnerschwee27
2Jaana SeppänenNuestron Still Alive
 Suonenjoen Vasama Riders ryPin Rock's Black Velvet 147 - Konvoi42
3Annaroosa SaartiSofizm
 Pohjois-Karjalan Poniporukka rSabur 19 - 999 Zlagotor 25660
4Pauliina LampelaConte Cassidy
 Siilin Ratsastajat ryCasanova - Premium10
5Emmi PurhonenAnnas Shakira
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7Kotimäen Magician 11 WD - Vappu-Heppu2
6Vilma VajantoDroom's Inéz
08:35Equestrian Team Diamond ryDunhill - Caruso16
7Martta HaukipuroCarmida 3047
 Kuopion Ratsastajat ryCarismo II 123 - Ciro Z6
8Karoliina JauhiainenHR Duenastasia
 Koljonvirran Ratsastajat ryDuendecillo P 139 - Acapulco BRD 9923
9Saara TuorilainenAmorine Tuor
 Iisalmen Ratsastajat ryRamses Al Sabah - Hektor Finn1
10Anna-Kaisa ParfenovPekaanipähkinä
 Keski-Karjalan UrheiluratsastaKnuutilan Veikko - Olve47
11Jaana SeppänenNuestron Tellervo
 Suonenjoen Vasama Riders ryLerkkana - Hilpertti43
 
ylös

Luokka 4 - Koulu Helppo A kenttäkilpailuohjelma n:o 6 2000/2009 Alustava
Siilin Ratsastajat Ry:n 2-tason koulukilpailut 14.4.2019
Itä-Suomen aluehallimestaruus 2019
avoin kaikille, Suomenhevosten aluehallimestaruus
22 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Eeva Jauhiainen
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaSeuraSukuHevosnro
1Essi VoutilainenCasador
09:35Siilin Ratsastajat ry 7
2Janina KarinenNoble Dark Agent
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7 40
3Tarja LehtoSummertime in Riga
 Equestrian Team Diamond ryCentimor 111 - Limits62
4Liisi PartanenHerbstzauber S
 Keski-Karjalan UrheiluratsastaAkribori - Sandro Hit19
5Tiina DahlgrenCreston
 Koljonvirran Ratsastajat ryCranach - Drosselklang II11
6Kati PartanenRicarda
 Keski-Karjalan UrheiluratsastaRomeo-Star - Lefeber xx53
7Anni ImmonenBelzarah
10:20Golden Riders ryBelissimo M - Jazz Time4
8Elina MyyryläinenSir Edward F
 Golden Riders ryPin Rock's Black Velvet 147 - Effendi59
9Elena LokioLove Glow
10:50Equestrian Team Diamond ryLocato - Coradus38
10Terhi KoskelaP.A. Timka
 Kuopion Ratsastajat ryPavarotti - Adonis EST45
11Janina KarinenPalon Meteori
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7Silvolan Elmeri - Onnipoika46
12Emmi VäisänenRokki-Vaari
 Kuopion Ratsastajat ryTotemi Rok - Kihin-Muisto54
13Minna SalolahtiTangokuningas
11:20Kuopion Ratsastajat ryMuiston Kihhaus - Puhemus63
14Raijamaija KauppinenLakeus Primaveera
 Golden Riders ryPilven Poika - Vikuneeri33
15Heidi KaakkolaHunningon Hanski
 Kuopion Ratsastajat rySibbo - Uskon-Toivo24
16Petra Tapanila-NokelainenVilto Vekara
 Siilin Ratsastajat ryVihi-Totti - Etu-Tahti67
17Paula MatikainenSavelan Hosuli
12:05Pohjois-Karjalan UrheiluratsasLerkkana - Jaanen Suikku57
18Kitta HyttinenSeppälän Lasse
 Kuopion Ratsastajat ryMenni - Poika-Siro58
19Tiina KajanusKivarin Masurkka
 Kuopion Ratsastajat ryPonuveikko - Liising31
20Riina CollianderTuikker
 Kuopion Ratsastajat ryMikker - Suikku66
21Anni ImmonenHopeamyrsky
12:35Golden Riders ryA.T. Ukko-Myrsky - A.T. Vinski22
22Emmi VäisänenPopkatti
 Kuopion Ratsastajat ryTilikatti - Cameron49
 
ylös

Luokka 6 - Koulu Vaativa B:0 2009 Alustava
Siilin Ratsastajat Ry:n 2-tason koulukilpailut 14.4.2019
Itä-Suomen aluehallimestaruus 2019
avoin kaikille, Senioreiden aluehallimestaruus
16 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Eeva Jauhiainen
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaSeuraSukuHevosnro
1Tiina DahlgrenCreston
13:15Koljonvirran Ratsastajat ryCranach - Drosselklang II11
2Pauliina LampelaIntegral
 Siilin Ratsastajat ryTembr - Razbor25
3Janina KarinenNoble Dark Agent
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7 40
4Anni ImmonenBelzarah
 Golden Riders ryBelissimo M - Jazz Time4
5Kitta HyttinenLapinjärvi Sabroso
 Kuopion Ratsastajat ryShowdancer - Rathenow34
6Paula MatikainenLipowano
13:45Pohjois-Karjalan UrheiluratsasLandstreicher - Caretano36
7Krisse KoikkalainenFlamant Noir 3009
 Siilin Ratsastajat ryFiance Noir 135 - Trofé17
8Heidi KaakkolaRamzes III
14:10Kuopion Ratsastajat ryRamanov 106 - Osman xx51
9Kristiina PurdyFlorina
 Kuopion Ratsastajat ry 18
10Elina KorhonenRadzi
 Equestrian Team Diamond ryRubinstein Star - Vystrel50
11Satu LundahlObora's Leon
 Kuopion Ratsastajat ryGriseldi L - Liberty44
12Outi RopponenDenardo
 Kuopion Ratsastajat ryDramatiker - Lamarc14
13Riikka-Mari HelverantaDominic(Dragun)
14:40Kuopion Ratsastajat ryDohodcivij - Gamid15
14Paula KarhunenCeltas Quillabamba
 Hevosseura Merihevoset ryCentimor 111 - Exorbitant xx9
15Linda ImmonenKandelus
 Suonenjoen Vasama Riders ryKaiserkult - Lehndorff's29
16Jonna BordiDalaman
 Kuopion Ratsastajat ryImpuls - Five Star Camp xx12
 
ylös

Luokka 5 - Koulu Helppo A FEI lasten joukkueohjelma (2016) Alustava
Siilin Ratsastajat Ry:n 2-tason koulukilpailut 14.4.2019
Itä-Suomen aluehallimestaruus 2019
Junioreiden aluehallimestaruus
3 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Eeva Jauhiainen
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaSeuraSukuHevosnro
1Jenni KauppinenStarpower Landlady
15:25Siilin Ratsastajat ryCarnuet - Caproni61
2Elina MyyryläinenSir Edward F
 Golden Riders ryPin Rock's Black Velvet 147 - Effendi59
3Aada PuranenJade d'Aro
 Hevosseura Merihevoset ryAmerican Patrol xx GER STS - Tuntematon Ori26
 
ylös

Luokka 3 - Koulu Helppo B FEI lasten esiohjelma B 2014 Kategoria 1 Alustava
Siilin Ratsastajat Ry:n 2-tason koulukilpailut 14.4.2019
Itä-Suomen aluehallimestaruus 2019
Ponien aluehallimestaruus
14 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Eeva Jauhiainen
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaSeuraSukuHevosnro
1Cea SalinNuestron Agu
16:05Suonenjoen Vasama Riders ryMistaka Sunny Boy - Royal Borealis41
2Anni LeinonenLarkhill's Roma
 Keski-Karjalan UrheiluratsastaLlanarth Earl Grey GBR 16 W - Casnewydd Showman GB 7 W35
3Mea PasanenCelius
 Siilin Ratsastajat ryAcke - Kanyl G8
4Inka KansalaTom Sunny
 Siilin Ratsastajat ryCapo di Valle64
5Jenni KauppinenKapo
16:31Siilin Ratsastajat ry 30
6Hilma LaakkonenCaramel Grey
 Siilin Ratsastajat ryTom O'Malley - Marul SU ox5
7Tessa KeinänenLipton Kite
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7Bonsay - Kimber37
8Tiitus HaaksluotoTop Tornado
17:00Siilin Ratsastajat ryTop Ewita - Tuntematon Ori65
9Miina KinnunenWikners Gazebo
 Golden Riders ryWikners Rodrigo 11 WM - Power Boy68
10Miila PulkkinenRonny
 Varkauden Urheiluratsastajat rTuntematon Ori55
11Sanni IivanainenJusty
 Puijon Laukka ryTuntematon Ori28
12Eea TirkkonenCelius
17:26Siilin Ratsastajat ryAcke - Kanyl G8
13Helmi MoilanenTom Sunny
 Equestrian Team Diamond ryCapo di Valle64
14Unna-Liina HaaksluotoKapo
 Siilin Ratsastajat ry 30
 
ylös

Luokka 1 - Koulu Helppo B:3 2009 Alustava
Siilin Ratsastajat Ry:n 2-tason koulukilpailut 14.4.2019
Itä-Suomen aluehallimestaruus 2019
avoin kaikille, Lapsiratsastajien aluehallimestaruus
18 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Eeva Jauhiainen
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaSeuraSukuHevosnro
1Terhi KoskelaP.A. Timka
18:15Kuopion Ratsastajat ryPavarotti - Adonis EST45
2Karoliina TolvanenKoivuharjun Thestral
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7Alltwalis Bonheddwr 13 WD - Tuntematon Ori32
3Annukka BergrothMont Real
 Kuopion Ratsastajat ryMikser - Aramis39
4Elena LokioLove Glow
 Equestrian Team Diamond ryLocato - Coradus38
5Anna PitkänenRavell
 Siilin Ratsastajat ry 52
6Annika KorhonenHilly
18:50Siilin Ratsastajat ry 21
7Iida PesonenZoe RB
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7Rousseau - Gribaldi69
8Miina KinnunenWikners Gazebo
 Golden Riders ryWikners Rodrigo 11 WM - Power Boy68
9Milja TuhkanenAntonio
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7Apollo - Rosett3
10Marja MaljanenRäiskäles
19:30Hurma Riders Maaninka ryTotaarin Aihe - Pajatso56
11Sanni IivanainenJusty
 Puijon Laukka ryTuntematon Ori28
12Elina ToivanenDamanto
 Siilin Ratsastajat ryDaion - Gardegeneral13
13Milla-Iida LaariHesperos
 Siilin Ratsastajat ryHornet - Dollar20
14Annika KorhonenPink Passion
 Siilin Ratsastajat ryTuntematon Ori48
15Karoliina TolvanenZoe RB
20:05Ratsastusseura Hakkapeliitat-7Rousseau - Gribaldi69
16Pia PaajanenRavell
 Siilin Ratsastajat ry 52
17Anna PitkänenTop Tornado
 Siilin Ratsastajat ryTop Ewita - Tuntematon Ori65
18Maiju PartanenHilly
 Siilin Ratsastajat ry 21
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport