Siilin Ratsastajat ry 11.8.2018
EQUIPE tietojärjestelmä: Viimeisin tuloslista 11.8.2018 lk. 16:10
Luokka 2 - Koulu Helppo B FEI lasten esiohjelma B 2015, avoin kaikille
Luokka 3 - Koulu Helppo A kenttäkilpailuohjelma n:o 6, avoin kaikille
Luokka 4 - Koulu Vaativa B:0 2009, avoin kaikille
Luokka 1 - Koulu Helppo C:1 2000

Luokka 2 - Koulu Helppo B FEI lasten esiohjelma B 2015, avoin kaikille Alustava
Siilin Ratsastajat Ry:n 1-ja 2-tason koulukilpailut 11.8.201
26 ilmoittautuminen, 25 lähtöä, 7 Sijoittuu
Palkinnot
Pj. tuomari: Taru Hämäläinen
Tuomari H: Satu Eronen
Tuomari C: Tiina Kajanus
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoHCYhteensäProsentti
 SeuraSuku 
1Jenni KauppinenKapo40,00 €207,5196403,567,250
 Siilin Ratsastajat ry 12 
2Inka KansalaTom Sunny30,00 €194195,5389,564,917
 Siilin Ratsastajat ryCapo di Valle53 
3Martta HaukipuroBay Hollow20,00 €194194,5388,564,750
 Kuopion Ratsastajat ryLupicor - Julio Mariner xx54 
4Anna HietanenDizita20,00 €196191,5387,564,583
 Korpilahden Ratsastajat ryZapatero VDL - French Buffet xx35 
5Maiju PartanenRavell20,00 €19219138363,833
 Siilin Ratsastajat ry 86 
6Venla PietikäinenTom Sunny20,00 €196,5185,538263,667
 Siilin Ratsastajat ryCapo di Valle29 
7Jenni KauppinenStarpower Landlady20,00 €195186,5381,563,583
 Siilin Ratsastajat ryCarnuet - Caproni47 
 
8Helmi KokkonenRavell 184,5196,538163,500
 Siilin Ratsastajat ry 131 
9Pauliina LampelaPopkatti 191,5184,537662,667
 Siilin Ratsastajat ryTilikatti - Cameron1012 
10Petra Tapanila-NokelainenVilto Vekara 192,5183375,562,583
 Siilin Ratsastajat ryVihi-Totti - Etu-Tahti713 
11Aada RonkainenKilroan Presley 19218137362,167
 Siilin Ratsastajat ry 817 
12Tiia HärkönenSilveris 18618537161,833
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7 1111 
13Elina MyyryläinenSir Edward F 184,5186370,561,750
 Golden Riders ryPin Rock's Black Velvet 147 - Effendi138 
14Anna IivarinenRuts II 184,5185,537061,667
 Iisalmen Ratsastajat ryRosett - Rallik139 
15Johanna AlvejärviPimijä 185,5183368,561,417
 Hurma Riders Maaninka ryTino - Viltter1213 
16Satu KosunenLorenza 3015 182,5182,536560,833
 Kuopion Ratsastajat ryCagliostro 161 - Quidam's Rubin1615 
17Sanna UskelaScandale d'Amour 181180,5361,560,250
 Pohjois-Karjalan UrheiluratsasSan Amour - Weltmeyer1718 
18Emmi PylkkönenZoke 178181,5359,559,917
 Hevosseura Merihevoset ryDalton - Dalton1816 
19Minna PitkänenLara II 175,5180355,559,250
 Riding Club Ohenharju ryTuntematon Ori2019 
20Pinja KomulainenTjitske 17617835459,000
 Kylmän Ratsastajat ryTuntematon Ori1921 
21Tessa KeinänenLipton Kite 173,5179,535358,833
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7Bonsay - Kimber2120 
22Marja MaljanenRäiskäles 169,5177,534757,833
 Suomenratsut ryTotaarin Aihe - Pajatso2222 
23Minja HyttinenCelius 16516232754,500
 Siilin Ratsastajat ryAcke - Kanyl G2324 
24Laura RemesMatadoor 163162,5325,554,250
 Kiuruveden Ratsastajat ryMadrigal(RUS) xx - Hafis2423 
25Anna IivarinenStackarps Pensι 159159,5318,553,083
 Iisalmen Ratsastajat ryStackarps Denver - Hoppenhofs Jop2525 
 Hannele KerkeläNiittykorven Valo     
 Laukaan Ratsastajat ryVeeran Valkea - Heppu   
 
ylös

Luokka 3 - Koulu Helppo A kenttäkilpailuohjelma n:o 6, avoin kaikille Alustava
Siilin Ratsastajat Ry:n 1-ja 2-tason koulukilpailut 11.8.201
23 ilmoittautuminen, 23 lähtöä, 6 Sijoittuu
Palkinnot
Pj. tuomari: Taru Hämäläinen
Tuomari H: Riina Colliander
Tuomari C: Taru Hämäläinen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoHCYhteensäProsentti
 SeuraSuku 
1Tarja LehtoSummertime in Riga50,00 €163,5160,532467,500
 Equestrian Team Diamond ryCentimor 111 - Limits21 
2Virpi HassinenWamulet 271540,00 €16215832066,667
 Pohjois-Karjalan UrheiluratsasOvidius - Amulet33 
3Pinja SalmelaReitland's Du nur Du B30,00 €164,5152,531766,042
 Siilin Ratsastajat ryDiamond - Don Pedro110 
4Elina MyyryläinenSir Edward F20,00 €16115631766,042
 Golden Riders ryPin Rock's Black Velvet 147 - Effendi55 
5Annika KorhonenTarpan II20,00 €16015631665,833
 Siilin Ratsastajat ryPreferans - Ogon65 
6Essi VoutilainenCasador20,00 €162153,5315,565,729
 Siilin Ratsastajat ry 38 
 
7Johanna AlvejärviHarmonija 156158,5314,565,521
 Hurma Riders Maaninka ryHermess - Sanco82 
8Linda HuttunenKvinta III 159,5154,531465,417
 Koljonvirran Ratsastajat ryKongo - Vintas77 
9Martta HaukipuroBay Hollow 156156,5312,565,104
 Kuopion Ratsastajat ryLupicor - Julio Mariner xx84 
10Titta MäkäräinenOnnelan Kumina 153,5153306,563,854
 Hurma Riders Maaninka ryTähti-Tili - Konna-Toimi109 
11Heidi KaakkolaHunningon Hanski 153,5151,530563,542
 Kuopion Ratsastajat rySibbo - Uskon-Toivo1011 
12Jenni KorhonenCevin 15315030363,125
 Siilin Ratsastajat ryCarry's Son - Premium1212 
13Minna SalolahtiTangokuningas 151,5149300,562,604
 Kuopion Ratsastajat ryMuiston Kihhaus - Puhemus1313 
14Petra Tapanila-NokelainenVilto Vekara 149,5144293,561,146
 Siilin Ratsastajat ryVihi-Totti - Etu-Tahti1418 
15Heli TurtiainenSalsa de L'Aube 2629 14814429260,833
 Ääneseudun Ratsastajat ryStedinger - Concorde1518 
16Jenni KauppinenKapo 146,5144,529160,625
 Siilin Ratsastajat ry 1617 
17Elena LokioLove Glow 144,5145289,560,313
 Equestrian Team Diamond ryLocato - Coradus1716 
18Emmi PylkkönenZoke 137146,5283,559,063
 Hevosseura Merihevoset ryDalton - Dalton2114 
19Anna IivarinenRuts II 135,5146281,558,646
 Iisalmen Ratsastajat ryRosett - Rallik2215 
20Anna HietanenDizita 14213828058,333
 Korpilahden Ratsastajat ryZapatero VDL - French Buffet xx1821 
21Virpi HassinenChopin-H 139,5139278,558,021
 Pohjois-Karjalan UrheiluratsasSpecial D - Gribaldi1920 
22Pinja KomulainenTjitske 138,5137,527657,500
 Kylmän Ratsastajat ryTuntematon Ori2022 
23Arja JänttiElistra 134,5133267,555,729
 Pielaveden Ratsastajat ryElar xx - Musikant SU ox2323 
 
ylös

Luokka 4 - Koulu Vaativa B:0 2009, avoin kaikille Alustava
Siilin Ratsastajat Ry:n 1-ja 2-tason koulukilpailut 11.8.201
3 ilmoittautuminen, 3 lähtöä, 1 Sijoittuu
Palkinnot
Pj. tuomari: Taru Hämäläinen
Tuomari H: Taru Hämäläinen
Tuomari C: Paula Lempinen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoHCYhteensäProsentti
 SeuraSuku 
1Virpi HassinenWamulet 271560,00 €125,5125250,562,625
 Pohjois-Karjalan UrheiluratsasOvidius - Amulet11 
 
2Vuokko PorthanLapinjärvi Vermouth 121,5122,524461,000
 Kuopion Ratsastajat ryVoice - Florestan I23 
3Krisse KoikkalainenFlamant Noir 3009 118,5124,524360,750
 Siilin Ratsastajat ryFiance Noir 135 - Trofι32 
 
ylös

Luokka 1 - Koulu Helppo C:1 2000 Alustava
Siilin Ratsastajat Ry:n 1-ja 2-tason koulukilpailut 11.8.201
Avoin kilpailu-uraa aloitteleville ratsastajille ja/tai hevosille
13 ilmoittautuminen, 10 lähtöä, 3 Sijoittuu
Pj. tuomari: Taru Hämäläinen
Tuomari H: Pauliina Lampela
Tuomari C: Eeva Jauhiainen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoHCYhteensäProsentti
 SeuraSuku 
1Teresa TilmanWendela 138140,5278,569,625
 Siilin Ratsastajat ryGoodtimes - Erik11 
2Hilma LaakkonenCaramel Grey 134,5132266,566,625
 Siilin Ratsastajat ryTom O'Malley - Marul SU ox22 
3Martta HaukipuroCarmida 128,5127,525664,000
 Kuopion Ratsastajat ryCarismo II 123 - Ciro Z33 
 
4Satu SavolainenElistra 12412024461,000
 Pielaveden Ratsastajat ryElar xx - Musikant SU ox44 
5Helga JoutsenojaLove Glow 120,5114,523558,750
 Equestrian Team Diamond ryLocato - Coradus55 
6Tiia MustonenAslin 119,5108227,556,875
 Siilin Ratsastajat ryLiptus - Suikku66 
7Aino LillebergLena VII 107,5106,521453,500
 Ratsastusseura Taika ryChurchill - Nixen77 
8Anni RoivasLeenu Rols 102,592,519548,750
 Ratsastusseura Taika ry 88 
9Siiri RuotsalainenTas Trigger 000 
 Siilin Ratsastajat ryHornby Addison - Gus Lobell   
10Minna MustonenSära   0 
 Siilin Ratsastajat rySokos - Loit   
 Amudha HuttunenCloudberry Edelweiss     
 Kuopion Ratsastajat ryRookery Jackpot 17 WM - Dukeshill Dotcom   
 Hannele KerkeläNiittykorven Valo     
 Laukaan Ratsastajat ryVeeran Valkea - Heppu   
 Anni RoivasPyrypolun Elnino     
 Ratsastusseura Taika ryRuutu-Sälli - Manun-Leima   
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport