Siilin Ratsastajat ry 19.8.2017
EQUIPE tietojärjestelmä: Viimeisin tuloslista 19.8.2017 lk. 17:49
Luokka 2 - Koulu Helppo B FEI lasten esiohjelma A 2015, avoin kaikille
Luokka 3 - Koulu Helppo A FEI lasten joukkueohjelma 2016, avoin kaikille

Luokka 2 - Koulu Helppo B FEI lasten esiohjelma A 2015, avoin kaikille Alustava
Siilin Ratsastajat Ry:n 1-ja 2-tason koulukilpailu 19.8.2017
26 ilmoittautuminen, 25 lähtöä, 7 Sijoittuu
Palkinnot
Tuomari H: Anu Puhakka-Tanskanen
Tuomari C: Satu Eronen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoHCYhteensäProsentti
 SeuraSuku 
1Johanna HuttunenTarpan II40,00 18017835868,846
 Siilin Ratsastajat ryPreferans - Ogon12 
2Renja HäkämiesCaramel Grey30,00 177171,5348,567,019
 Siilin Ratsastajat ryTom O'Malley - Marul SU ox33 
3Pia PaajanenCasador20,00 16718134866,923
 Siilin Ratsastajat ry 71 
4Vuokko PorthanLapinjärvi Vermouth20,00 178,5164,534365,962
 Kuopion Ratsastajat ryVoice - Florestan I29 
5Jenni KauppinenKapo20,00 171,5168,534065,385
 Siilin Ratsastajat ry 45 
6Katariina KarjalainenErnesto20,00 167,5165,533364,038
 Siilin Ratsastajat ry 67 
6Laura LaukkanenTom Sunny20,00 16416933364,038
 Siilin Ratsastajat ryCapo di Valle114 
 
8Iina TiilikainenKapo 166,5166332,563,942
 Siilin Ratsastajat ry 86 
8Elina MyyryläinenSir Edward F 169163,5332,563,942
 Golden Riders ryPin Rock's Black Velvet 147 - Effendi510 
10Petra Tapanila-NokelainenVilto Vekara 164,5162326,562,788
 Siilin Ratsastajat ryVihi-Totti - Etu-Tahti1012 
11Arja JänttiElistra 15616532161,731
 Pielaveden Ratsastajat ryElar xx - Musikant SU ox208 
12Nella HaimakainenAts III 160,5160320,561,635
 Kuopion Ratsastajat ryAatomik - Ares1713 
13Heli PeltolaAmsterdamas 165153,5318,561,250
 Kuopion Ratsastajat ryTuntematon Ori918 
13Heidi KarhunenYester 160,5158318,561,250
 Equestrian Team Diamond ryYesco III ESP - Tuntematon Ori1714 
15Pia PaajanenFina IV 154,5163,531861,154
 Siilin Ratsastajat ryEsaul - Liteksas2110 
16Paula MatikainenSavelan Hosuli 162155,5317,561,058
 Pohjois-Karjalan UrheiluratsasLerkkana - Jaanen Suikku1316 
17Minna RäsänenPakito J 16115331460,385
 Kuopion Ratsastajat ryKarbon - Golden Boy1419 
18Milja Keski-KarhuCitronas 161152,5313,560,288
 Siilin Ratsastajat ry 1420 
19Johanna RoivasRiva 2485 157,5155,531360,192
 Pohjois-Karjalan UrheiluratsasRomancero H - Gardeulan I1916 
20Laura VenäläinenMattilan Heppuli 161146,5307,559,135
 Siilin Ratsastajat rySanteri Dahlia - Johto-Tähti1421 
20Nea RissanenErica 150,5157307,559,135
 Iron Team Riders ry 2215 
22Siiri MiettinenTom Sunny 162,5144306,558,942
 Siilin Ratsastajat ryCapo di Valle1224 
23Kirsti RissanenGelinotte Grey 14914629556,731
 Iron Team Riders ryGepatits - Tuntematon Ori2323 
24Maria KervinenTihin Onni 139146,5285,554,904
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7Knuutilan Veikko - Timpuri2421 
25Sini RemesSalvador   0 
 Kiuruveden Ratsastajat rySuheil L - Titus(Shagya XLI-9)   
 Leena LaaksoNaughty     
 Hevosseura Merihevoset ryAcapulco BRD 99 - Rothschild J 63   
 
ylös

Luokka 3 - Koulu Helppo A FEI lasten joukkueohjelma 2016, avoin kaikille Alustava
Siilin Ratsastajat Ry:n 1-ja 2-tason koulukilpailu 19.8.2017
13 ilmoittautuminen, 12 lähtöä, 3 Sijoittuu
Palkinnot
Tuomari H: Satu Eronen
Tuomari C: Anu Puhakka-Tanskanen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoHCYhteensäProsentti
 SeuraSuku 
1Pia PaajanenCasador50,00 199193,5392,565,417
 Siilin Ratsastajat ry 31 
2Jenni KorhonenCevin40,00 204186,5390,565,083
 Siilin Ratsastajat ryCarry's Son - Premium15 
3Annika KorhonenTarpan II30,00 202,5187389,564,917
 Siilin Ratsastajat ryPreferans - Ogon24 
 
4Elina PiekiäinenCameron IV 198,5189387,564,583
 Hurma Riders Maaninka ryCarry's Son - Diskor42 
5Mari PenttinenVälipihan Elwis 198,5187,538664,333
 Lapinlahden Ratsastusseura ryFalcon SE ox STS - Ardnasillagh O'Flaherty 5 C43 
6Tarja LehtoAnka IV 19118537662,667
 Equestrian Team Diamond ryArhippos - Gindo Lva76 
7Paula MatikainenPikker 195178,5373,562,250
 Pohjois-Karjalan UrheiluratsasPremium - Veluur69 
8Meri HeikkinenRamzes III 177,5181,535959,833
 Equestrian Team Diamond ryRamanov 106 - Osman xx87 
9Jenny MäkeläLizimo 177180,5357,559,583
 Jyvässeudun Ratsukot ryLast Liberty - Robin Z98 
10Heidi KarhunenYester 170,5176346,557,750
 Equestrian Team Diamond ryYesco III ESP - Tuntematon Ori1110 
11Nella HaimakainenAts III 172,5169,534257,000
 Kuopion Ratsastajat ryAatomik - Ares1011 
12Maria KervinenTihin Onni 156,5158314,552,417
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7Knuutilan Veikko - Timpuri1212 
 Leena LaaksoNaughty     
 Hevosseura Merihevoset ryAcapulco BRD 99 - Rothschild J 63   
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport