Siilin Ratsastajat ry 17.7.2016
EQUIPE tietojärjestelmä: Viimeisin tuloslista 17.7.2016 lk. 15:50
Luokka 1 - Este 70cm, arv. 367.2 (A2/A2), avoin kaikille Kategoria 2 + 1 + H
Luokka 2 - Este 80cm, arv. taitoarvostelu, avoin kaikille Kategoria 2 + 1 + H
Luokka 3 - Este 90cm, arv. 367.1 (A2/A2), avoin kaikille Kategoria 2 + 1 + H
Luokka 4 - Este 100-120cm (valinnainen korkeus), 367.1 (A2/A2) Kategoria 1 + H

Luokka 1 - Este 70cm, arv. 367.2 (A2/A2), avoin kaikille Kategoria 2 + 1 + H Alustava
Siilin Ratsastajat Ry:n 1-tason estekilpailut 17.7.2016
18 ilmoittautuminen, 18 lähtöä, 5 Sijoittuu
Pj. tuomari: Mari Suhonen
Ratamestari: Reeta Jäppinen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Nea HakkarainenPin Rock's Dragonfly   
 Kuopion Ratsastajat ryHunsingo's Twister 4 WPB - Plovvangs Prix 11 NF063,50028,85
2Karoliina TolvanenKoivuharjun Thestral   
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7Alltwalis Bonheddwr 13 WD - Tuntematon Ori059,31030,53
3Camilla RäsänenTarantino   
 Iisalmen Ratsastajat ry 071,97032,06
4Renja HäkämiesThe Gaels   
 Siilin Ratsastajat ryTuntematon Ori062,25032,22
5Helmi LaakkonenGoldencoast Earl Rose 85 W   
 Siilin Ratsastajat ryLlanarth Earl Grey GBR 16 W - Casnewydd Showman GB069,63032,85
 
6Iida NykänenMiraseti 2514   
 Equestrian Team Diamond ryFair Play BRD 97 - Rex Magna xx059,35034,09
7Emma LidströmGoldencoast Pegasos   
 Lidrid-Team ry 076,25034,25
8Laura PartanenRisto Reipzs   
 Savo Riders ry 064,81039,25
9Aada LehtorantaMy Sharona   
 Kuopion Ratsastajat ryTuntematon Ori054,53443,16
10Katariina TolvanenMiracle   
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7Tuntematon Ori067,56832,34
11Heini RemesAntonio   
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7Apollo - Rosett070,12960,63
12Jenna KosunenA.S. Reina   
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7Jedidjan Rufus 14 W - Ardgrange Priodfab075,60Ute. 
13Aino LaukkanenMTS 09-61   
 Kuopion Ratsastajat ryTuntematon Ori461,10  
14Noora PekkonenTirrin Vartti   
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7 479,13  
15Mette HartikainenMiledi V   
 Savo Riders ry 483,16  
16Riikka KoponenDidi   
 Suonenjoen Vasama Riders ryTuntematon Ori873,49  
17Pinja SalmelaUlli Mo   
 Siilin Ratsastajat rySkotte - JulleUte.   
17Tessa KeinänenLipton Kite   
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7Bonsay - KimberUte.   
 
ylös

Luokka 2 - Este 80cm, arv. taitoarvostelu, avoin kaikille Kategoria 2 + 1 + H Alustava
Siilin Ratsastajat Ry:n 1-tason estekilpailut 17.7.2016
21 ilmoittautuminen, 21 lähtöä, 6 Sijoittuu
Pj. tuomari: Mari Suhonen
Ratamestari: Reeta Jäppinen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoEste
 SeuraSukuPisteAika
1Johanna HuttunenWendela  
 Siilin Ratsastajat ryGoodtimes - Erik40,574,50
2Emma LidströmGoldencoast Pegasos  
 Lidrid-Team ry 3981,75
3Annika KorhonenWendela  
 Siilin Ratsastajat ryGoodtimes - Erik38,580,40
4Elina ToivanenCaramel Grey  
 Siilin Ratsastajat ryTom O'Malley - Marul SU ox3874,41
4Jenni KauppinenLimonka  
 Siilin Ratsastajat rySprint - Fant3872,34
6Ella SolehmainenRiinos  
 Siilin Ratsastajat ryRoyal - Rosett3687,50
6Nea RissanenGelinotte Grey  
 Iron Team Riders ryGepatits - Tuntematon Ori3674,34
 
8Milja Keski-KarhuLuur II  
 Siilin Ratsastajat ryLaasik - Askar35,585,34
9Siiri MiettinenElana  
 Siilin Ratsastajat ry 3568,29
9Renja HäkämiesThe Gaels  
 Siilin Ratsastajat ryTuntematon Ori3568,84
9Hanna HärkönenVeksel II  
 Siilin Ratsastajat ryVaks - Ettur3571,94
9Karoliina TolvanenKoivuharjun Thestral  
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7Alltwalis Bonheddwr 13 WD - Tuntematon Ori3573,31
9Eveliina NykänenKotimäen Quite A Lady 2780  
 Equestrian Team Diamond ryQuidam's Rubin - Alcatraz3572,59
14Laura PartanenRisto Reipzs  
 Savo Riders ry 3479,53
14Elina ToivanenLuur II  
 Siilin Ratsastajat ryLaasik - Askar3474,85
14Iina TiilikainenElana  
 Siilin Ratsastajat ry 3479,28
17Veera SaarimäkiCedronia  
 Hurma Riders Maaninka ryCedron - Relikt3385,72
18Miina SoiniSpring Dreams Orpheus  
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7Merkitty tietokantaan ilman su3279,37
19Nea HakkarainenPin Rock's Dragonfly  
 Kuopion Ratsastajat ryHunsingo's Twister 4 WPB - Plovvangs Prix 11 NFUte. 
19Riikka KoponenDidi  
 Suonenjoen Vasama Riders ryTuntematon OriUte. 
19Nea RissanenShadow  
 Iron Team Riders ryForsaitas - CharitonasUte. 
 
ylös

Luokka 3 - Este 90cm, arv. 367.1 (A2/A2), avoin kaikille Kategoria 2 + 1 + H Alustava
Siilin Ratsastajat Ry:n 1-tason estekilpailut 17.7.2016
8 ilmoittautuminen, 7 lähtöä, 2 Sijoittuu
Pj. tuomari: Mari Suhonen
Ratamestari: Reeta Jäppinen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Miina SoiniSpring Dreams Orpheus   
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7Merkitty tietokantaan ilman su071,90038,59
2Minttu KervinenDon Destrier   
 Puijon Laukka ryFadarath ox - Rashas467,75  
 
3Anna PitkänenAby   
 Siilin Ratsastajat ryAmorado - Liroy882,78  
4Saija KoivistoCedronia   
 Varkauden Urheiluratsastajat rCedron - Relikt887,49  
5Camilla RäsänenTarantino   
 Iisalmen Ratsastajat ry 1281,87  
6Silja PartanenMorfeusz   
 Siilin Ratsastajat ryTuntematon OriUte.   
6Neea PekkonenK.P. Veijari   
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7 Ute.   
 Jenni KauppinenLimonka   
 Siilin Ratsastajat rySprint - Fant    
 
ylös

Luokka 4 - Este 100-120cm (valinnainen korkeus), 367.1 (A2/A2) Kategoria 1 + H Alustava
Siilin Ratsastajat Ry:n 1-tason estekilpailut 17.7.2016
avoin kaikille
3 ilmoittautuminen, 3 lähtöä, 1 Sijoittuu
Pj. tuomari: Mari Suhonen
Ratamestari: Reeta Jäppinen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Anna PitkänenAby   
 Siilin Ratsastajat ryAmorado - Liroy864,72  
 
2Minttu KervinenDon Destrier   
 Puijon Laukka ryFadarath ox - Rashas1264,41  
3Katariina KarjalainenFuzzydice   
 Siilin Ratsastajat ryWildzang's Sundancer 17 W - Darfas SE ox STS1265,88  
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport