Siilin Ratsastajat ry 23.4.2016
EQUIPE tietojärjestelmä: Viimeisin tuloslista 23.4.2016 lk. 15:21
Luokka 1 - Este 60cm, arv. 367.2 (A2/A2), avoin kaikille Kategoria 2 + 1 + H
Luokka 2 - Este 70cm, arv. 367.2 (A2/A2), avoin kaikille Kategoria 2 + 1 + H
Luokka 3 - Este 80cm, arv. 367.1 (A2/A2), avoin kaikille Kategoria 2 + H
Luokka 4 - Este 70cm/80cm/90cm, arv. 367.1 (A2/A2) Kategoria 2 + 1 + H
Luokka 5 - Este 90cm arv. 367.1 (A2/A2), avoin kaikille Kategoria 2 + 1 + H
Luokka 6 - Este 100cm arv. 367.1 (A2/A2), avoin kaikille Kategoria 1 + H

Luokka 1 - Este 60cm, arv. 367.2 (A2/A2), avoin kaikille Kategoria 2 + 1 + H Alustava
Siilin Ratsastajat 1-tason esteratsastuskilpailut
5 ilmoittautuminen, 5 lähtöä, 2 Sijoittuu
Pj. tuomari: Mari Suhonen
Ratamestari: Reeta Jäppinen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Helmi LaakkonenGoldencoast Earl Rose 85 W   
 Siilin Ratsastajat ryLlanarth Earl Grey GBR 16 W - Casnewydd Showman GB056,12Ute. 
2Pauliina KostilainenGrard H   
 Siilin Ratsastajat ry 482,09  
 
3Renja HäkämiesRiinos   
 Siilin Ratsastajat ryRoyal - RosettUtg.   
3Petra HartikainenSonnenblumen   
 Kuopion Ratsastajat ry Ute.   
3Anu KauppinenFaksi   
 Siilin Ratsastajat ryViesker - PatrikUte.   
 
ylös

Luokka 2 - Este 70cm, arv. 367.2 (A2/A2), avoin kaikille Kategoria 2 + 1 + H Alustava
Siilin Ratsastajat 1-tason esteratsastuskilpailut
11 ilmoittautuminen, 11 lähtöä, 3 Sijoittuu
Pj. tuomari: Mari Suhonen
Ratamestari: Reeta Jäppinen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Pauliina MauranenMTS 09-61   
 Kuopion Ratsastajat ryTuntematon Ori062,65031,63
2Veera TirkkonenSriftas   
 Kuopion Ratsastajat ryTalinas - Nykstukas054,44032,35
3Elina ToivanenCaramel Grey   
 Siilin Ratsastajat ryTom O'Malley - Marul SU ox063,81034,53
 
4Iina TiilikainenElana   
 Siilin Ratsastajat ry 064,16037,15
5Helmi LaakkonenGoldencoast Earl Rose 85 W   
 Siilin Ratsastajat ryLlanarth Earl Grey GBR 16 W - Casnewydd Showman GB060,60038,85
6Renja HäkämiesRiinos   
 Siilin Ratsastajat ryRoyal - Rosett060,31043,47
7Janika KinnunenSonnenblumen   
 Kuopion Ratsastajat ry 076,37440,63
8Hanna HärkönenAtlants   
 Siilin Ratsastajat ry 467,50  
9Jenni KumpulainenFaksi   
 Kuopion Ratsastajat ryViesker - Patrik856,44  
10Anna LeskinenAfter Eight   
 Kuopion Ratsastajat ry Ute.   
10Miina SoiniPin Rock's Dragonfly   
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7Hunsingo's Twister 4 WPB - Plovvangs Prix 11 NFUte.   
 
ylös

Luokka 3 - Este 80cm, arv. 367.1 (A2/A2), avoin kaikille Kategoria 2 + H Alustava
Siilin Ratsastajat 1-tason esteratsastuskilpailut
15 ilmoittautuminen, 15 lähtöä, 4 Sijoittuu
Pj. tuomari: Mari Suhonen
Ratamestari: Reeta Jäppinen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Inka KarhunenVidevik   
 Kuopion Ratsastajat ry 047,53032,63
2Krisse KoikkalainenFlamant Noir   
 Siilin Ratsastajat ryFiance Noir 135 - Trofé051,34034,90
3Veera TirkkonenSriftas   
 Kuopion Ratsastajat ryTalinas - Nykstukas046,12035,03
4Pauliina HeikkinenElandra   
 Kuopion Ratsastajat ryBayron xx - Regar xx059,56037,10
 
5Eveliina Mäenpää NoraJimmy Joker   
 Hurma Riders Maaninka ryTuntematon Ori048,09037,53
6Laura BreloPriljantika   
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7Kateris - Prohvet (Prochwet)056,09037,90
7Jasmin AhonenSophia   
 Siilin Ratsastajat ryRabiatos Z - Burgund055,03042,19
8Pauliina MauranenMTS 09-61   
 Kuopion Ratsastajat ryTuntematon Ori050,28433,10
9Elina PiekiäinenCameron IV   
 Hurma Riders Maaninka ryCarry's Son - Diskor056,16839,19
10Miina SoiniSpring Dreams Orpheus   
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7Merkitty tietokantaan ilman su047,66Ute. 
11Iida LyytikäinenVictory   
 Kuopion Ratsastajat ryKomfortas - Osman xx458,87  
12Julia RyynänenVictory   
 Kuopion Ratsastajat ryKomfortas - Osman xx479,00  
13Miina SoiniPin Rock's Dragonfly   
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7Hunsingo's Twister 4 WPB - Plovvangs Prix 11 NF869,44  
14Katrin TurunenPeikon Prinssi   
 Kuopion Ratsastajat ry Ute.   
14Essi VoutilainenCamellos   
 Siilin Ratsastajat ry Ute.   
 
ylös

Luokka 4 - Este 70cm/80cm/90cm, arv. 367.1 (A2/A2) Kategoria 2 + 1 + H Alustava
Siilin Ratsastajat 1-tason esteratsastuskilpailut
avoin SiRan Powercup-karsintaan osallistuville ratsukoille
70cm pikkuponit/80cm isot ponit/90cm hevoset
14 ilmoittautuminen, 14 lähtöä, 4 Sijoittuu
Pj. tuomari: Mari Suhonen
Ratamestari: Reeta Jäppinen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Iina TiilikainenElana   
 Siilin Ratsastajat ry 055,09041,10
2Milja Keski-KarhuLuur II   
 Siilin Ratsastajat ryLaasik - Askar070,22043,25
3Jenni KauppinenLimonka   
 Siilin Ratsastajat rySprint - Fant059,03448,50
4Minttu KnuutiLuur II   
 Siilin Ratsastajat ryLaasik - Askar460,44  
 
5Elina ToivanenCaramel Grey   
 Siilin Ratsastajat ryTom O'Malley - Marul SU ox461,60  
6Johanna PennanenVeksel II   
 Siilin Ratsastajat ryVaks - Ettur467,41  
7Aada RonkainenCelius   
 Siilin Ratsastajat ryAcke - Kanyl G492,56  
8Anna PitkänenAby   
 Siilin Ratsastajat ryAmorado - Liroy878,66  
9Silja PartanenMorfeusz   
 Siilin Ratsastajat ryTuntematon Ori1290,53  
10Helmi KokkonenPink Passion   
 Siilin Ratsastajat ryTuntematon OriUte.   
10Pinja SalmelaFloora's Farfadet   
 Siilin Ratsastajat ryFrederiksminde Hazy Marvel 8 C - Ardnasillagh O'Flaherty 5 CUte.   
10Kiia SaarelainenPink Passion   
 Siilin Ratsastajat ryTuntematon OriUte.   
10Essi VoutilainenCamellos   
 Siilin Ratsastajat ry Ute.   
10Siiri MiettinenCelius   
 Siilin Ratsastajat ryAcke - Kanyl GUte.   
 
ylös

Luokka 5 - Este 90cm arv. 367.1 (A2/A2), avoin kaikille Kategoria 2 + 1 + H Alustava
Siilin Ratsastajat 1-tason esteratsastuskilpailut
11 ilmoittautuminen, 10 lähtöä, 3 Sijoittuu
Pj. tuomari: Mari Suhonen
Ratamestari: Reeta Jäppinen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Miina SoiniChablis Van Vrijhern 2874   
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7Sir Lui - Wienerblutt063,09034,72
2Ida VäisänenLord Limerick   
 Kuopion Ratsastajat ry 063,69039,72
3Sara PahkalaEddy G   
 Siilin Ratsastajat ryEscudo I - Spitzweg069,94040,88
 
4Jasmin AhonenSophia   
 Siilin Ratsastajat ryRabiatos Z - Burgund060,12041,66
5Santeri SorantaLimonka   
 Siilin Ratsastajat rySprint - Fant057,25435,57
6Krisse KoikkalainenFlamant Noir   
 Siilin Ratsastajat ryFiance Noir 135 - Trofé068,31437,07
7Miina SoiniSpring Dreams Orpheus   
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7Merkitty tietokantaan ilman su470,38  
8Milla MerikallioGravis   
 Gumbölen Ratsastajat ryGraf Top - Bold Indian xx470,97  
9Pauliina HeikkinenElandra   
 Kuopion Ratsastajat ryBayron xx - Regar xx877,72  
10Laura BreloPriljantika   
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7Kateris - Prohvet (Prochwet)Ute.   
 Elias BenelmiliThe Gaels   
 Siilin Ratsastajat ryTuntematon Ori    
 
ylös

Luokka 6 - Este 100cm arv. 367.1 (A2/A2), avoin kaikille Kategoria 1 + H
Siilin Ratsastajat 1-tason esteratsastuskilpailut
6 ilmoittautuminen, 6 lähtöä, 2 Sijoittuu
Pj. tuomari: Mari Suhonen
Ratamestari: Reeta Jäppinen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Miina SoiniChablis Van Vrijhern 2874   
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7Sir Lui - Wienerblutt059,97035,31
2Pauliina KostilainenBamboocha   
 Siilin Ratsastajat ry 069,31447,94
 
3Sara PahkalaEddy G   
 Siilin Ratsastajat ryEscudo I - Spitzweg458,97  
4Milla MerikallioGravis   
 Gumbölen Ratsastajat ryGraf Top - Bold Indian xx467,03  
5Ella SalmiHolturas   
 Kuopion Ratsastajat ryGrantas - Fordas859,91  
6Venla RinneJust A Snail   
 Kuopion Ratsastajat ry Ute.   
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport