Siilin Ratsastajat ry 17.4.2016
EQUIPE tietojärjestelmä: Viimeisin tuloslista 17.4.2016 lk. 14:41
Luokka 1a - Koulu Helppo C:1 2000
Luokka 1b - Koulu Helppo C:1 2000
Luokka 2 - Koulu Helppo B:0 2009, avoin kaikille
Luokka 3 - Koulu A-merkin kouluohjelma 2006, avoin kaikille Kategoria 1 + H
Luokka 4 - Koulu He A- VaB, avoin kaikille, harjoituskilpailuluokka
Luokka 4a - Koulu Helppo C:1. 2000

Luokka 1a - Koulu Helppo C:1 2000 Alustava
Siilin Ratsastajat Ry:n 1- tason koulukilpailut 17.4.2016
SiRan Powercup karsinta
Avoin kokemattomille ratsastajille ja/tai hevosille
11 ilmoittautuminen, 9 lähtöä, 3 Sijoittuu
Tuomari C: Eeva Jauhiainen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoCYhteensäProsentti
 SeuraSuku 
1Mette EskelinenJapona Mek 124,5124,562,250
 Kuopion Ratsastajat ryJapi - Hilurius1 
2Essi ÅhmanJapona Mek 12312361,500
 Kuopion Ratsastajat ryJapi - Hilurius2 
3Teresa LyytinenP.A. Timka 11511557,500
 Hurma Riders Maaninka ryPavarotti - Adonis EST3 
 
4Eeva KovalainenSun King 114,5114,557,250
 Kuopion Ratsastajat rySabrin - Chockolate Boy4 
5Laura ÅhmanSun King 11411457,000
 Kuopion Ratsastajat rySabrin - Chockolate Boy5 
6Veera SaarimäkiCedronia 104,5104,552,250
 Hurma Riders Maaninka ryCedron - Relikt6 
7Päivi KallionpääJesmiinala 10410452,000
 Lapinlahden Ratsastusseura ryAnton H - Resori7 
8Nina RäsänenHoney Girl 979748,500
 Kuopion Ratsastajat ry 8 
9Jenna BjörnCasador  0 
 Siilin Ratsastajat ry   
 Janina VoutilainenMy Carino    
 Kuopion Ratsastajat ryTuntematon Ori  
 Riikka KuosmanenKapu    
 Siilin Ratsastajat ry   
 
ylös

Luokka 1b - Koulu Helppo C:1 2000 Alustava
Siilin Ratsastajat Ry:n 1- tason koulukilpailut 17.4.2016
SiRan PowerCup karsinta
Avoin SiRan PowerCup- karsintaan osallistuville ratsukoille
14 ilmoittautuminen, 14 lähtöä, 4 Sijoittuu
Tuomari C: Eeva Jauhiainen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoCYhteensäProsentti
 SeuraSuku 
1Elina ToivanenCaramel Grey 143,5143,571,750
 Siilin Ratsastajat ryTom O'Malley - Marul SU ox1 
2Anna PitkänenAby 130,5130,565,250
 Siilin Ratsastajat ryAmorado - Liroy2 
3Pinja SalmelaFloora's Farfadet 128,5128,564,250
 Siilin Ratsastajat ryFrederiksminde Hazy Marvel 8 C - Ardnasillagh O'Flaherty 5 C3 
4Essi VoutilainenCamellos 127,5127,563,750
 Siilin Ratsastajat ry 4 
4Johanna PennanenVeksel II 127,5127,563,750
 Siilin Ratsastajat ry 4 
 
6Minttu KnuutiLuur II 126,5126,563,250
 Siilin Ratsastajat ryLaasik - Askar6 
6Milja Keski-KarhuLuur II 126,5126,563,250
 Siilin Ratsastajat ryLaasik - Askar6 
8Siiri MiettinenCelius 125,5125,562,750
 Siilin Ratsastajat ryAcke - Kanyl G8 
9Helmi KokkonenPink Passion 122,5122,561,250
 Siilin Ratsastajat ryTuntematon Ori9 
10Aada RonkainenCelius 121,5121,560,750
 Siilin Ratsastajat ryAcke - Kanyl G10 
11Silja PartanenMorfeusz 120,5120,560,250
 Siilin Ratsastajat ryTuntematon Ori11 
12Kiia SaarelainenPink Passion 118,5118,559,250
 Siilin Ratsastajat ryTuntematon Ori12 
13Jenni KauppinenLimonka 11711758,500
 Siilin Ratsastajat rySprint - Fant13 
14Iina TiilikainenElana 11211256,000
 Siilin Ratsastajat ry 14 
 
ylös

Luokka 2 - Koulu Helppo B:0 2009, avoin kaikille Alustava
Siilin Ratsastajat Ry:n 1- tason koulukilpailut 17.4.2016
SiRan Powercup karsinta
8 ilmoittautuminen, 7 lähtöä, 2 Sijoittuu
Tuomari H: Eeva Jauhiainen
Tuomari C: Pauliina Lampela
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoHCYhteensäProsentti
 SeuraSuku 
1Pia PaajanenTarpan II 165165,5330,566,100
 Siilin Ratsastajat ryPreferans - Ogon11 
2Anu HeikkinenUlli Mo 156,5148,530561,000
 Siilin Ratsastajat rySkotte - Julle24 
 
3Julia OravainenVulkan 152,5150,530360,600
 Siilin Ratsastajat ryVaks - Rosett33 
4Minna RäsänenPakito J 14515630160,200
 Kuopion Ratsastajat ryKarbon - Golden Boy62 
5Krista ImmonenCaballos Rosa 149,5146295,559,100
 Pohjois-Karjalan UrheiluratsasDe Gaulle - Matador45 
6Annika KorhonenCamellos 149141,5290,558,100
 Siilin Ratsastajat ry 56 
7Tuula PuhakkaJatsi-Jane 136,5136,527354,600
 Kuopion Ratsastajat ryJaanen Suikku - Ville-Vikkelä77 
 Petra Tapanila-NokelainenDon-Demikso     
 Siilin Ratsastajat ry    
 
ylös

Luokka 3 - Koulu A-merkin kouluohjelma 2006, avoin kaikille Kategoria 1 + H Alustava
Siilin Ratsastajat Ry:n 1- tason koulukilpailut 17.4.2016
SiRan Powercup karsinta
6 ilmoittautuminen, 6 lähtöä, 2 Sijoittuu
Tuomari H: Pauliina Lampela
Tuomari C: Eeva Jauhiainen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoHCYhteensäProsentti
 SeuraSuku 
1Juulia KettunenTarpan II 177,5179,535766,111
 Siilin Ratsastajat ryPreferans - Ogon13 
2Elina ToivanenCaramel Grey 173183,5356,566,019
 Siilin Ratsastajat ryTom O'Malley - Marul SU ox31 
 
3Krisse KoikkalainenFlamant Noir 175,5180355,565,833
 Siilin Ratsastajat ryFiance Noir 135 - Trofé22 
4Minna KorhonenPalmira 15115630756,852
 Savo Riders ryLotos - Oder44 
5Minna RäsänenPakito J 14515229755,000
 Kuopion Ratsastajat ryKarbon - Golden Boy55 
6Jonna EerolaVillikutsu 14014728753,148
 Riding Club Ohenharju ryHovi-Ari - Hilu66 
 
ylös

Luokka 4 - Koulu He A- VaB, avoin kaikille, harjoituskilpailuluokka Alustava
Siilin Ratsastajat Ry:n 1- tason koulukilpailut 17.4.2016
SiRan Powercup karsinta
3 ilmoittautuminen, 2 lähtöä
Tuomari C: Pauliina Lampela
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoCYhteensäProsentti
 SeuraSuku 
 
1Milla-Iida LaariMartha 249,5249,563,974
 Siilin Ratsastajat ryThe Breas My Mobility - Bayus1 
2Katariina KarjalainenFuzzydice 23423460,000
 Siilin Ratsastajat ryWildzang's Sundancer 17 W - Darfas SE ox STS2 
 Petra Tapanila-NokelainenDon-Demikso    
 Siilin Ratsastajat ry   
 
ylös

Luokka 4a - Koulu Helppo C:1. 2000
Siilin Ratsastajat Ry:n 1- tason koulukilpailut 17.4.2016
harjoituskilpailuluokka
1 ilmoittautuminen, 1 lähtöä
Tuomari C: Pauliina Lampela
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoCYhteensäProsentti
 SeuraSuku 
 
1Essi VoutilainenCasador 137,5137,568,750
 Siilin Ratsastajat ry 1 
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport