Siilin Ratsastajat ry 13.6.2015
EQUIPE tietojärjestelmä: Viimeisin tuloslista 13.6.2015 lk. 12:39
Luokka 3 - Koulu A-merkin kouluohjelma 2006, avoin kaikille
Luokka 2 - Koulu Helppo B:0 2009, avoin kaikille
Luokka 1 - Koulu Helppo C:1 2000

Luokka 3 - Koulu A-merkin kouluohjelma 2006, avoin kaikille Alustava
Siilin Ratsastajat Ry:n 1-tason koulukilpailu 13.6.2015
5 ilmoittautuminen, 5 lähtöä, 2 Sijoittuu
Tuomari H: Taru Hämäläinen
Tuomari C: Eeva Jauhiainen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoHCYhteensäProsentti
 SeuraSuku 
1Katariina KarjalainenFuzzydice 175,5174349,564,722
 Siilin Ratsastajat ryWildzang's Sundancer 17 W - Darfas SE ox STS11 
2Anne-Mari MiettinenCelius 172,5172,534563,889
 Siilin Ratsastajat ryAcke - Kanyl G22 
 
3Johanna HuttunenKönigs Karneval 165,5168333,561,759
 Siilin Ratsastajat ryKönigin's Sohn KS 69 - Wilhelm Tell33 
4Pilvi ThuresonKasko 162,5163,532660,370
 Siilin Ratsastajat ry 44 
5Marjo-Riitta TakkinenArkuss 144,5156,530155,741
 Siilin Ratsastajat ryAko - Reglaments55 
 
ylös

Luokka 2 - Koulu Helppo B:0 2009, avoin kaikille Alustava
Siilin Ratsastajat Ry:n 1-tason koulukilpailu 13.6.2015
15 ilmoittautuminen, 14 lähtöä, 4 Sijoittuu
Tuomari H: Eeva Jauhiainen
Tuomari C: Taru Hämäläinen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoHCYhteensäProsentti
 SeuraSuku 
1Annika KorhonenTarpan II 167,5157,532565,000
 Siilin Ratsastajat ryPreferans - Ogon13 
2Annika KorhonenKönigs Karneval 157162,5319,563,900
 Siilin Ratsastajat ryKönigin's Sohn KS 69 - Wilhelm Tell21 
3Petra Tapanila-NokelainenIeva 15415931362,600
 Siilin Ratsastajat ryTuntematon Ori42 
4Fanni NissinenDon Martin 155156,5311,562,300
 Siilin Ratsastajat ryDon Laurie 143 - Pik Noir34 
 
5Anne-Mari MiettinenLillemons Ninja 151150,5301,560,300
 Siilin Ratsastajat ryCui Christian - Burhults Toy57 
6Petra Tapanila-NokelainenKasko 14615229859,600
 Siilin Ratsastajat ry 75 
7Julia OravainenLuur II 14515229759,400
 Siilin Ratsastajat ryLaasik - Askar95 
8Oona MartikainenFloora's Farfadet 14714629358,600
 Siilin Ratsastajat ryFrederiksminde Hazy Marvel 8 C - Ardnasillagh O'Flaherty 5 C69 
9Helmi KokkonenCornflake-G 143,5148,529258,400
 Siilin Ratsastajat ryCaruso Gut - Fars108 
10Minttu KnuutiCelius 145,5144,529058,000
 Siilin Ratsastajat ryAcke - Kanyl G810 
11Milja Keski-KarhuUlli Mo 143,5143,528757,400
 Siilin Ratsastajat rySkotte - Julle1011 
12Minttu KnuutiLuur II 136,5142,527955,800
 Siilin Ratsastajat ryLaasik - Askar1212 
13Santeri SorantaRiinos 13213526753,400
 Siilin Ratsastajat ryRoyal - Rosett1313 
14Silja PartanenRiinos 13013426452,800
 Siilin Ratsastajat ryRoyal - Rosett1414 
 Jenna BjörnTarpan II     
 Siilin Ratsastajat ryPreferans - Ogon   
 
ylös

Luokka 1 - Koulu Helppo C:1 2000 Alustava
Siilin Ratsastajat Ry:n 1-tason koulukilpailu 13.6.2015
avoin kokemattomille ratsastajille ja/tai hevosille
5 ilmoittautuminen, 3 lähtöä, 1 Sijoittuu
Tuomari C: Eeva Jauhiainen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoCYhteensäProsentti
 SeuraSuku 
1Inkeri Miettinen SiiriUlli Mo 123,5123,561,750
 Siilin Ratsastajat rySkotte - Julle1 
 
2Hanna MakkonenArons 116,5116,558,250
 Kuopion Ratsastajat ryAvots - Vezirs2 
3Helmi MoilanenValonkantaja 114,5114,557,250
 Kuopion Ratsastajat ryTuntematon Ori - Bazuun SWE 22 NF3 
 Anna HoffrenKorkkiruuvi 13113165,500
 Siilin Ratsastajat ry   
 Fanni SavolainenKöning    
 Riding Club Ohenharju ry   
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport