Siilin Ratsastajat ry 12.4.2015
EQUIPE tietojärjestelmä: Viimeisin tuloslista 12.4.2015 lk. 16:18
Luokka 2 - Este 70cm, arv. 367.2 (A2/A2) Kategoria 2 + 1 + H
Luokka 3 - Este 80cm, arv. 367.1 (A2/A2) Kategoria 2 + 1 + H
Luokka 4 - Este 90cm arv. 367.1 (A2/A2) Kategoria 2 + 1 + H
Luokka 5 - Este 100-120cm, harjoituskilpailuluokka arv. 367.1 (A2/A2) Kategoria 1 + H

Luokka 2 - Este 70cm, arv. 367.2 (A2/A2) Kategoria 2 + 1 + H Alustava
Siilin Ratsastajat Ry:n 1-tason estekilpailut 12.4.2015
avoin kaikille Prix de S-market Siilinjärvi
16 ilmoittautuminen, 13 lähtöä, 4 Sijoittuu
Pj. tuomari: Tiia Räsänen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Santeri SorantaLimonka   
 Siilin Ratsastajat rySprint - Fant051,62023,32
2Krisse KoikkalainenFlamant Noir   
 Siilin Ratsastajat ryFiance Noir 135 - Trofé063,04024,78
3Julia OravainenCaramel Grey   
 Siilin Ratsastajat ryTom O'Malley - Marul SU ox062,00025,53
4Petra Tapanila-NokelainenIeva   
 Siilin Ratsastajat ry 060,63026,72
 
5Aada PuranenCarisma d'Aro   
 Hevosseura Merihevoset ryCasir Ask - Tuntematon Ori057,19027,00
6Milja Keski-KarhuUlli Mo   
 Siilin Ratsastajat rySkotte - Julle059,35027,50
7Minttu KnuutiCelius   
 Siilin Ratsastajat ryAcke - Kanyl G071,40030,65
8Johanna HuttunenGasko   
 Siilin Ratsastajat ry 057,56031,97
9Silja PartanenMorfeusz   
 Siilin Ratsastajat ryTuntematon Ori453,47  
10Anne-Mari MiettinenCelius   
 Siilin Ratsastajat ryAcke - Kanyl G494,00  
11Miika MiettinenCamellos   
 Siilin Ratsastajat ry 854,87  
12Marika LaituriAtkins   
 Siilin Ratsastajat ry 1272,90  
13Mari-Lotta SavolainenVinnal   
 Kuopion Ratsastajat ryViks - AabramUte.   
 Nea RissanenTopaas II   
 Iron Team Riders ryLe Matsjo - Orchard d'Avranches    
 Veera SaarimäkiCedronia   
 Hurma Riders Maaninka ryCedron - Relikt    
 Paula KarhunenPihlavan Myrsky   
 Hevosseura Merihevoset ryRaja-Myrsky - Duka    
 
ylös

Luokka 3 - Este 80cm, arv. 367.1 (A2/A2) Kategoria 2 + 1 + H Alustava
Siilin Ratsastajat Ry:n 1-tason estekilpailut 12.4.2015
avoin kaikille, Prix de Agrimarket Toivala
21 ilmoittautuminen, 18 lähtöä, 5 Sijoittuu
Pj. tuomari: Tiia Räsänen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Elias BenelmiliThe Gaels   
 Siilin Ratsastajat ryTuntematon Ori051,78026,69
2Aada PuranenCarisma d'Aro   
 Hevosseura Merihevoset ryCasir Ask - Tuntematon Ori047,81028,31
3Silja PartanenMorfeusz   
 Siilin Ratsastajat ryTuntematon Ori050,22028,78
4Krisse KoikkalainenFlamant Noir   
 Siilin Ratsastajat ryFiance Noir 135 - Trofé059,09029,66
5Anna PitkänenWendela   
 Siilin Ratsastajat ryGoodtimes - Erik059,34033,72
 
6Oona MartikainenVulkan   
 Siilin Ratsastajat ryVaks - Rosett055,22433,53
7Elina ToivanenCaramel Grey   
 Siilin Ratsastajat ryTom O'Malley - Marul SU ox061,19436,50
8Sanna MarkkanenRockridge's Reckless   
 Kuopion Ratsastajat ryVleut - Lux Z061,06437,13
9Santeri SorantaLimonka   
 Siilin Ratsastajat rySprint - Fant450,25  
10Pauliina MauranenSriftas   
 Kuopion Ratsastajat ryTalinas - Nykstukas451,41  
11Maria MalinenGrisli   
 Iron Team Riders ryTuntematon Ori453,35  
12Miika MiettinenCamellos   
 Siilin Ratsastajat ry 454,75  
13Ida HyvärinenTwister III   
 Kuopion Ratsastajat ryJetson - Dialog xx466,25  
14Aino LaukkanenSriftas   
 Kuopion Ratsastajat ryTalinas - Nykstukas864,75  
15Veera TaskinenV.K. Niisku   
 Hurma Riders Maaninka ryBazuun SWE 22 NF - Hillfield Blue Peter867,25  
16Johanna HuttunenGasko   
 Siilin Ratsastajat ry 1260,37  
17Tytti RyynänenVinnal   
 Kuopion Ratsastajat ryViks - AabramUte.   
17Johanna SokkaGerdina   
 Iron Team Riders ry Ute.   
 Nea RissanenTopaas II   
 Iron Team Riders ryLe Matsjo - Orchard d'Avranches    
 Sofia TolonenAlarm   
 Siilin Ratsastajat ry     
 Veera SaarimäkiCedronia   
 Hurma Riders Maaninka ryCedron - Relikt    
 
ylös

Luokka 4 - Este 90cm arv. 367.1 (A2/A2) Kategoria 2 + 1 + H Alustava
Siilin Ratsastajat Ry:n 1-tason estekilpailut 12.4.2015
avoin kaikille, Prix de Unilever Oy
10 ilmoittautuminen, 7 lähtöä, 2 Sijoittuu
Pj. tuomari: Tiia Räsänen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Sanna MarkkanenWinde   
 Kuopion Ratsastajat rySilverstone - Kalusha058,43036,04
2Anna PitkänenWendela   
 Siilin Ratsastajat ryGoodtimes - Erik060,81036,09
 
3Salla MäkeläIntro van't Heike   
 Siilin Ratsastajat ryClearway - Grandeur056,94038,40
4Milla MerikallioGravis   
 Gumbölen Ratsastajat ryGraf Top - Bold Indian xx061,00046,16
5Veera TaskinenV.K. Niisku   
 Hurma Riders Maaninka ryBazuun SWE 22 NF - Hillfield Blue Peter058,25437,31
6Elias BenelmiliThe Gaels   
 Siilin Ratsastajat ryTuntematon Ori451,28  
7Maria MalinenGrisli   
 Iron Team Riders ryTuntematon Ori452,12  
 Eveliina LaitinenDalarius   
 Kuopion Ratsastajat ryDakar Noar - Morys    
 Sofia TolonenAlarm   
 Siilin Ratsastajat ry     
 Miina SoiniArboletto   
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7     
 
ylös

Luokka 5 - Este 100-120cm, harjoituskilpailuluokka arv. 367.1 (A2/A2) Kategoria 1 + H Alustava
Siilin Ratsastajat Ry:n 1-tason estekilpailut 12.4.2015
avoin kaikille
6 ilmoittautuminen, 5 lähtöä, 2 Sijoittuu
Pj. tuomari: Tiia Räsänen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Sanna MarkkanenWinde   
 Kuopion Ratsastajat rySilverstone - Kalusha055,88038,90
2Milla MerikallioGravis   
 Gumbölen Ratsastajat ryGraf Top - Bold Indian xx060,03047,82
 
3Jonna WeisellCoreno   
 Pohjois-Päijänteen RatsastajatCentimor 111 - Mentor062,34445,34
4Salla MäkeläIntro van't Heike   
 Siilin Ratsastajat ryClearway - Grandeur451,85  
5Marika LaituriKolipri   
 Siilin Ratsastajat ry 451,94  
 Miina SoiniArboletto   
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7     
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport