Hubertusjuhlassa palkitut SiRalaiset 2015

16.12.2015

Hubertusjuhlassa palkitaan perinteisesti menestyneitä SiRalaisia.

Miika Miettinen: kouluratsastus: junioreiden SM-kulta, junioreiden halliSM-kulta, senioreiden aluemestaruuskulta, nuorten hevosten aluehallimestaruuskulta, junioreiden aluehallimestaruushopea

Emmi Lipponen: kouluratsastus: ponien SM-hopea, ponien aluemestaruuskulta, junioreiden aluemestaruushopea, ponien aluehallimestaruushopea

Elina Toivanen: kouluratsastus: ratsastuskouluoppilaiden ponimestaruuskulta, lapsiratsastajien aluemestaruuskulta, esteratsastus: ratsastuskouluoppilaiden ponimestaruuskulta

Pia Paajanen: kouluratsastus: ratsastuskouluoppilaiden juniorimestaruuskulta, junioreiden aluemestaruuspronssi, ratsastuskouluoppilaiden aluemestaruus A-tason pronssi 

Anne-Mari Miettinen: kouluratsastus: ratsastuskouluoppilaiden juniorimestaruuspronssi

Annika Korhonen: kouluratsastus: ratsastuskouluoppilaiden seniorimestaruushopea, ratsastuskouluoppilaiden aluemestaruus A-tason hopea

Johanna Huttunen: esteratsastus: ratsastuskouluoppilaiden seniorimestaruushopea

Anna Pitkänen: esteratsastus: ratsastuskouluoppilaiden ponimestaruuspronssi, ratsastuskouluoppilaiden aluemestaruus 90-tason kulta

Helmi Kokkonen: kouluratsastus: lapsiratsastajien aluemestaruushopea

Siiri Miettinen: kouluratsastus: lapsiratsastajien aluemestaruuspronssi, ratsastuskouluoppilaiden aluemestaruus C-tason hopea

Pauliina Lampela: kouluratsastus: nuorten hevosten aluemestaruuskulta, nuorten hevosten aluehallimestaruushopea

Fanni Nissinen: kouluratsastus: nuorten hevosten aluemestaruuspronssi, junioreiden aluehallimestaruuskulta

Katariina Karjalainen: kouluratsastus: ponien aluemestaruushopea, Ponicup hopea, esteratsastus: ponien aluehallimestaruuskulta

Emmi Heikkinen: kouluratsastus: ponien aluemestaruuspronssi

Iina Ruuskanen: kouluratsastus: ponien aluehallimestaruuspronssi

Riikka Kuosmanen:  kouluratsastus: senioreiden aluehallimestaruuskulta

Sofia Tolonen: esteratsastus: ponien aluemestaruuskulta

Elias Benelmili: esteratsastus: lapsiratsastajien aluemestaruuskulta

Santeri Soranta: esteratsastus: lapsiratsastajien aluemestaruushopea

Pilvi Thureson: esteratsastus: ratsastuskouluoppilaiden aluemestaruus 90-tason hopea

Essi Voutilainen: esteratsastus: ratsastuskouluoppilaiden aluemestaruus 90-tason pronssi

Petra Tapanila-Nokelainen: kouluratsastus: ratsastuskouluoppilaiden aluemestaruus B-tason hopea